Skin Changer – Opis CS:GO

Skiny CS:GO

Pośród graczy najpopularniejszej strzelanki na świecie, jaką niewątpliwie można okrzyknąć CS:GO ciężko znaleźć osobę która nie spotkała się z tematem skinów.

Wizualne modyfikacje przedmiotów w grze dodają nie tylko prestiżu, ale działają też korzystnie na wyniki gry, szczególnie kiedy pomagają się zakamuflować wśród otoczenia.

Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że ich ceny mogą zwalać z nóg. Do najpopularniejszy skinów należą obecnie M9 Bayonet, AWP Dragon Lore, czy Specialist Gloves. Dla niektórych wydawanie kilku tysięcy dolarów może wydać się tak absurdalne, że od razu zaczynają szukać nowego rozwiązania.

I tu właśnie pojawia się on. Skin Changer.

Skin Changer

Skin Changer to bezpłatny program dzięki któremu można uzyskać wszystkie te przedmioty całkowicie za darmo. Oprócz standardowych wersji użytkownik często dostaje możliwości o jakich się nie śniło filozofom!

Do najpopularniejszych możliwości Skin Changera należą:

  • Ustawienie dowolnej skórki każdego przedmiotu (na przykład Dragon Lore)
  • Ustawienie dowolnego Wear (Float) – wskaźnika zużycia przedmiotu
  • Ustawienie offsetu (układu skórki na przedmiocie), którego nie można w żaden sposób ustawić, ani zmienić samemu
  • Ustawienie rękawic
  • Ustawienie stickerów, naklejek, w tym dodanie ich dowolnych kombinacji w dowolnych miejscach.

I to wszystko za darmo!

Oczywiście skórki widzimy tylko my, ale nie przeszkadza to, chociażby aby nagrać świetny materiał na YouTube, czy pokazać się przed znajomymi.

Jak wygląda typowe użycie programu?

Przygodę oczywiście zaczynamy od jego pobrania i instalacji. Po uruchomieniu głównego programu CS Changer’a przychodzi czas na uruchomienie gry. Gdy tylko ta się załaduje możemy uruchomić dedykowane menu programu klawiszem Home, Insert lub Delete.

Menu Skin Changer’a pozwala poustawiać wszystkie przedmioty. Kiedy skończymy zabawę – jesteśmy gotowi do gry. Możemy dołączyć do rozgrywki, a wszystkie ustawione przez nas skiny będą już gotowe.

Wybranie dowolnego przedmiotu ze sklepu w grze spowoduje natychmiastowe pojawienie się go w naszych rękach i to z wybraną skórką! Tak, to jest właśnie takie proste.

VAC, VAC ERROR i czy można dostać VAC’a

Są tacy którzy powiedzą że można, są tacy którzy powiedzą że nie. Opinia ekspertów jest jednak dość zgodna. Za stosowanie tego typu programów nikt nigdy blokady nie dostał. A jeśli twierdzi że tak się stało – za pewne próbuje zasłonić swoje cheaterstwo.

Inną kwestią jest VAC ERROR, czyli błąd VAC, nie ma on jednak nic wspólnego z blokadą. Taki błąd może się czasem pokazywać, ale nie należy się nim przejmować. Restart gry zazwyczaj wystarcza aby błąd zniknął. Na pewno nie spowoduje on blokady konta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *